Sportago Ab Core

Max. nosnost
120 kg

jsem s ním spokojen. :)

• , zakoupeno v Sportago.cz

zatím mám posilovač krátce ..je skladný a lehký ..vadí mi pouze ,že vrže i přesto,že jsem ho promazala ..

• , zakoupeno v Sportago.cz

• Funguje přesně, jak má.

Typ
posilovač břišních svalů
Max. nosnost
120 kg

Posilovač břišních svalů Sportago Ab Core je malou a účinnou cvičební pomůckou vhodnou pro posílení břišních svalů. Komplexně a rovnoměrně procvičíte horní, spodní, ale i šikmé břišní svalstvo. Výhodou posilovače Sportago Ab Core je i pestrá škála cviků s vlastní vahou, kterými jste schopni efektivně odcvičit i hrudník, dolní končetiny nebo paže. Můžete tak cvičit kliky, bicepsové a tricepsové zdvihy, nebo do cvičení zapojit lýtka či stehna. Tato účinná pomůcka navíc podporuje správnou techniku provedení cviku a spolu s dvojicí měkkých pěnových válců je šetrná k vašim zádům.

Odpor posilovače, který musíte překonat, je vytvářen dvojicí pružin po stranách pomůcky. Tuhost nastavení pružin je možné regulovat díky dvojici koleček po obou stranách posilovače. Můžete tak dosáhnout ideálního nastavení posilovače, čímž zvýšíte efektivitu cvičení. Po dokončení cvičení lze posilovač snadno složit na velikost, která nezabírá mnoho místa, a lze ho tak snadno schovat.

Konstrukci této cvičební pomůcky tvoří pevný kovový rám, který zajistí vysokou nosnost i stabilitu. Pohodlná opěrná plocha válců je zase z protiskluzového a na dotek příjemného pěnového materiálu. Se stejnou precizností jsou zhotoveny i odporové pružiny, které si zachovají své vlastnosti i při pravidelném používání.

• vhodné pro posílení břišních svalů, ale také svalů hrudníku, nohou a paží
  • jednoduché a účinné cvičení pro začátečníky i pokročilé
  • zajistí správnou techniku provedení cviku
  • 3 nastavitelné stupně obtížností
  • pomůcka je šetrná k zádům
  • rozměry: délka 53 cm, šířka 49 cm, výška 37 cm

jsem s ním spokojen. :)

• , zakoupeno v Sportago.cz

• Funguje přesně, jak má.
  • , zakoupeno v Sportago.cz

• dobré cvičení na břišní svaly
  • , zakoupeno v Sportago.cz

s produktem jsem spokojená, je multifunkční nezabere moc místa je vždy po ruce.

• , zakoupeno v Sportago.cz

před timto jsem měl podobný zn.core max kde mě praskaly pružiny po dvou reklamacich mě vrátili peníze tak jse si zakoupil váš produkt doufám že mě vydrží cvičím každý den skoro hodinku a jsem velmi spokojen

• , zakoupeno v Sportago.cz

• Ne vyrovnané dostelov ani s
  • , zakoupeno v Sportago.cz

• Není žádný návod ani cviky