Spokey Extender

Max. nosnost
100 kg
1.19 kg

• , zakoupeno v PT Servis

Není co vytknout. Rychlé, levné, spolehlivé řešení do míst, kde nemůžete mít nějakou hyper-super-hrazdu přimontovanou na pevno do zdi. (Nenavrtával jsem zárubně, takže drží jen díky rozporu. Což pro 100kg člověka není řešení ale při 70kg a absenci akrobacie se dá.)

• , zakoupeno v RCPark.cz

• - cena
    • - kvalitní vzhled
    • - snadná montáž
    • - pojistka proti sklouznutí v podobě našroubovaných zarážek do zárubní
    • - mám dojem, že gumové úchyty na ruce moc nevydrží, ale to ukáže až čas
    • - nutnost vrtat do zárubní, ale jedná se o 2 malé dírky

za tu cenu je to opravdu dobrý výrobek, působí bytelně, jde krásně rozepřít mezi dveře. V zárubni 800mm se při cvičení téměř neprohýbá (mám 90kg). Jediný úskalí bych viděl v podobě ne zrovna moc odolného materiálu úchopů pro ruce, ale odolnost ukáže až čas.

Typ
hrazdy
Max. nosnost
100 kg
1.19 kg

EXTENDER hrazda do dveří 63-90cm je fitness pomůcka, s jejíž pomocí můžete cvičit ve Vaší domácí posilovně shyby. Pevná posilovací hrazda je univerzální nastavovací tyč, která se dá připevnit do všech typu dveří. S touto hrazdou procvičíte horní partie svalstva.

Dveřní hrazda Spokey EXTENDER je univerzálním nástrojem pro vykonání velké škály cviků, jak protahovacích, tak i silových.

KVALITA:

Na produkty jsou kladeny velmi vysoké nároky, z toho důvodu se dbá na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

VÝHODY:

Hrazda byla částečně pokryta měkkou pěnou v oblasti rukojetí, což zvyšuje komfort a bezpečí během provádění cviku.

TECHNOLOGIE:

Pro větší bezpečí je hrazda upevněna vrutem a konce jsou zakončené gumou.

Díky regulaci je hrazdu možno nastavit na šířku od 60 do 90 cm.

URČENÍ:

Hrazda je vhodná ke cvičení v domácím prostředí.

ZAPOJENÉ SVALY: – svalstvo paží – bicepsy – tricepsy – svalstvo zad – břišní svalstvo

PARAMETRY:

• vysoce kvalitní chromovaná ocel
  • plynulá regulace šířky
  • jednoduchá montáž
  • zakončení zpevněnými šrouby
  • gumové zakončení chránící zárubně
  • průměr upevňovací plochy 4,6 cm

• , zakoupeno v ŽijemeSportem.cz

• spokojená
    • zatím nic

• , zakoupeno v 123shop.cz

Kvalita vyborna, snadna instalace.

• protaci se

protaci se a tak se neda moc dobre vyuzivat

• Pěkný vzhled
    • Jednoduchá instalace
    • 3 možnosti utažení hrazdy
    • Instalaci jsem čekal o něco jednodušší, než jsem se tu dočetl, nicméně není to nic závažného.
    • Dodávané šrouby nepůsobí kvalitně

Co se týče instalace. Hrazda by možná držela sama o sobě bez vrtání, pouhým roztažením. Avšak pro můj klid v duši jsme museli vyšroubovat díry do futer a následně připevnit vybavení hrazdy. Nicméně toto je práce na 10 min. S hrazdou jsem spokojen a doporučuji ji.

• , zakoupeno v PT Servis

• Vypadá elegantně, takže hrazda může být nastálo mezi futry dveří a vypadá to hezky. Dobře drží.
    • Snad jen, že jsme museli navrtat díry do futra aby jsme ji mohli přidělat.

Mám na ni zavěšenou dětskou houpačku a současně ji manžel používá na vzpěry, takže je multifukční.

• pevná a udrží fakt veľa

Máme túto hrazdu v dverách do kúpelne a zvykli sme si urobiť pár zdvihov pri každej návšteve kúpeľne, celkovo štyria ľudia, takže dostáva celkom zabrať a zatiaľ nejaví nijaké výraznejšie znaky opotrebovania. Odskúšané, že udrží aj 130kg.

• Jednoduché a velice rychlé přidělání,které zvládnou i slabší osoby.
    • Velká nastavitelná délka rozpětí.
    • Pro pevné upevnění stačí a poměrně tenká futra.
    • Velice protismykové záchyty.
    • Pevná nerezová konstruce.
    • DRŽÍ OPRAVDU PEVNĚ.
    • Úchyty na ruce se docela rychle ničí,loupou a po chvilce tréningu se mi dělají mozoly.

Určitě produkt doporučuji,jsem s ním naprosto spokojený.