Magnus Power MP1034

Proč právě Magnus Power? Na čem záleží? Pamatujte, že i když na velikosti záleží, mnoho výrobců volí špatné nastavení. Nenechte se oklamat velikostí hrazdy, na které se pak...
1 829 Kč

• žiadne

výborný výrobok

• bytelná konstrukce
    • nezjištěno

s konstrukcí a kombinací úchytů se dají cvičit různé variace na shyby a také bez problémů jdou dělat i "netopýří" lehsedy! Za mě super

Jeden nástroj a spousta cviků

Typ
hrazdy
Max. nosnost
6.7 kg

Proč právě Magnus Power? Na čem záleží?

Pamatujte, že i když na velikosti záleží, mnoho výrobců volí špatné nastavení. Nenechte se oklamat velikostí hrazdy, na které se pak nedá trénovat. Návrháři z Magnus vycházeli ze znalosti anatomie, vlastních testů a připomínek fyzioterapeutů. Proto je vzdálenost mezi úchyty nastavena tak, aby měl trénink očekávané výsledky, a tím je dokonalé tělo na pláž.

Vyberte si bezpečnou posilovací hrazdu Magnus, uchopte detaily promyšlené do nejmenších maličkostí. Chyťte se za gumové rukojeti, odrazte se a překonejte zemskou přitažlivost.

Model

• nezjištěno

Jeden nástroj a spousta cviků

• Konstrukce
    • 8 šroubů
    • Dodávané madla jsou z tvrdého materiálu a kloužou

• , zakoupeno v hop-sport.cz

Spokojenost

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• - na mě působí pevně, viděl jsem i kousky, co neměly udělanej ten trojúhelník, ale pouze rovné tyče od zdi na čtvercových podstavách na 4 šrouby a to bych si osobně nikdy nekoupil. Takto se váha pekně opírá a rozkládá o zeď.
    • - zatím nic, doporučuji

Tloušťka materiálu hrazdy mě trochu znepokojila (ačkoli je nejspíš standardní a já mám akorát moc vysoké nároky na materiaĺ a kvalitu), avšak zatím vše drží a funguje jak má.

Hrazda splnila očekávání a mám z ní velkou radost, je to fajn motivace ke cvičení, když ji máte doma. Jen projdu kolem a už jsem na ní :D Snad se nerozbije a bude sloužit dál, jelikož mám pod 80 kg, težko říct, jak to zvládne do budoucna nebo u těžších jedinců.

Nevím, jestli je o tom zmínka na e-shopu insportline, ale hrazda je upevněna pomocí 6ti desítek vrutů, 8 cm délky v hmoždince 6 cm dlouhé na 12ku vrták. Píšu to proto, že jsem měl po ruce max 10ku vrták, tak jsem to upevnil na 8čky vruty do dřeva (vypadají naprosto shodně s těmi od výrobce, mimo délku a tloušťku tedy :) ), dlouhý 10 cm do hmoždinek dlouhých 8 cm, které jsem pár mm (2-3?) "zapustil" do zdi. Pod šrouby jsem ještě hodil podložky pod šrouby do dřeva, mají průměr myslím 3 cm. Vše parádně drží. Nechtělo se mi kupovat novej vrták. Viděl jsem ho za cca 250 Kč, možná by se našel levněji, ale nijak důkladně jsem se nerozhlížel. Takto to vyšlo na cca 100 Kč navíc k ceně hrazdy. Berte to informativně, případně jako tip, kdyby jste se dostali do podobné situace. Osobně si myslím, že ty delší vruty jsou dokonce možná lepší, ikdyž mají menší průměr :) Když to unese do 100 kg, bude mi to stačit. Větší nikdy nebudu ani nechci být :D

Spokojenost